Foto kliniky nebo týmu lidí

O nás

Charakteristika organizace

Název: Distribuovaná klinika

Právní forma: spol. s r.o.

Sídlo: Koněvova 1604/144, Praha 3, 130 00

IČ: 04145186

Kdo jsme

Společnost Distribuovaná klinika s.r.o. vznikla v roce 2015. Původním záměrem byla přímá distribuce zdravotní péče ke klientům, svázaná s domácí péčí. Později se základem staly komplexní lékařské služby poskytované v domovech seniorů.

Dnes naše společnost disponuje specialisty napříč mnoha obory medicíny. Od základního všeobecného praktického lékařství až po specializované ambulance, například periferní flebologie, nutriční péče či proktologie. Široká síť našich specialistů umožňuje velmi efektivní terapii a diagnostiku, blížící se pohledu celostní medicíny.

Většinu ordinací provozujeme v Praze, ale neustále rozšiřujeme svou působnost ve středočeském kraji a na Ústecku. Důvodem je přinést kompletní kvalitní lékařské služby i do menších měst.

MUDr. Jan Kykal – jednatel společnosti

Naše vize

Naším cílem je poskytování komplexní zdravotní péče v centralizovaných místech tak, aby naši pacienti nemuseli za lékařskými odborníky cestovat.

Náš tým

Základem našeho týmu jsou erudovaní odborníci středního i lékařského personálu, trvale se vzdělávající ve svých oborech. Podporujeme různé programy odborného vzdělávání našich zaměstnanců, abychom poskytovali lékařskou péči v souladu s posledními poznatky medicíny. Tomu odpovídá i přístrojové vybavení našich ordinací, které umožňuje diagnostiku a terapii dle moderních světových trendů. Samozřejmostí je lidský a osobní přístup k našim pacientům.

Spolupráce s domovy pro seniory

V rámci komplexnosti námi nabízených služeb jsme vytvořili specializované oddělení zabývající se problematikou domovů seniorů. Vyčlenili jsme tým lékařů a sester, kteří zajišťují přímo v místě domova seniorů lékařské služby. Samozřejmostí je nabídka pracovnělékařské péče. Zároveň řešíme kompletní logistiku a distribuci léčiv, zdravotních prostředků a inkontinenčních pomůcek. Pro usnadnění práce zdravotnického personálu nabízíme softwarové řešení, které výrazně ušetří administrativní zátěž, komunikaci s pojišťovnami a práci s léčivy.

Nadstandardní péče napříč všemi obory medicíny

Objednat termín

Odesláním souhlasíte se Zásady zpracování osobních údajů.

+420 601 307 090 (Po - Pá, 8h - 14h)

info@dklinika.cz

Dne 27.12.2021 bude telefonní linka 601 307 090 z technických důvodů nedostupná.

Operátorka není odborně způsobilá poskytovat odborné (medikální) ani lékařské informace týkající se jednotlivých pacientů.